Всеукраїнський форум “Соціальне служіння УГКЦ”

12 жовтня у Патріаршому Соборі відбувся всеукраїнський форум “Соціальне служіння УГКЦ”.

Присвячено його  «Соціальному служінні сім’ї». На якому зібралися працівники Caritas, священики та активні миряни УГКЦ у Соціальному Служінні з цілої України.

У форумі взяли участь команда “Соціального служіння” Карітас Тернопіль та представники активних парафій Тернопільсько – Зборівської архиєпархії.
  • «Як буде бракувати ресурсів, пригадайте що ви маєте два динари, якщо докладете ще своє то Бог віддасть сторицею», – зазначив у своєму Слові Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.
Щиро дякуємо організаторам за запрошення на незабутній та змістовний день у житті кожного учасника, який стане натхненням для подальшої праці.
Бажаємо плідних успіхів МБФ Caritas Ukraine, Відділу Соціального служіння УГКЦ та всім єпархіальним командам у впровадженні соціального служіння серед наших громад.
Categories: Новини
%d блогерам подобається це: