Робоча зустріч директорів, команд та бухгалтерів із проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю»

28 лютого по 1 березня у Києві відбулася робоча зустріч директорів, команд та бухгалтерів із проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю», за участю представників Карітасу України.
В результаті зустрічі працівники Фонду дізналися, про проект, його цілі та завдання. Командам було представлено Концепцію соціально – педагогічної роботи з дітьми та молоддю, Політику та процедури захисту дітей, а також пріоритети Департаменту піару та залучення ресурсів. На завершення національні координатори проектів разом з учасниками заходу сформували план візитів в центри з метою обміну досвідом та обговорили різні актуальні питання.
Висловлюємо вдячність організаторам, спікерам та колегам за зустріч, котра додала нам ще більше наснаги для здійснення усього запланованого.

Categories: Новини
%d блогерам подобається це: