Image

Час для роздумів

0 Comments

Останній тиждень посту сповнений багатьох клопотів. Важливо щоб в усіх цих приготуваннях не було втрачене найголовніше розуміння свята Воскресіння. Важливо знайти час, зупинитися і в тиші серця порозмислювати над безцінним Даром, який дав нам Христос. Над Даром Його життя і смерті.

Створити час для роздумів та тиші забажали підопічні проекту «Мобільна праця з дітьми та молоддю» і на днях запросили працівників Тернопільського благодійного фонду «Карітас», батьків та усіх охочих на Театралізовану Хресну Дорогу.

Глядачі мали нагоду зустрітися із Веронікою, Магдалиною, Марією, св. Петром, Симеоном, плачучими жінками і завдяки їм перенестися у події тих часів та співстраждати Христу разом із ними.

Ці діти і молодь вже не вперше беруть участь в театральних постановках, організованих проектом «Мобільна робота з дітьми та молоддю». Але ось ця Хресна Дорога відзначалася особливою проникливістю, ніжністю та переживанням. Юні актори ретельно готувалися до виступу, а головне – намагалися особисто усвідомити усю глибину тих слів, котрі промовляли, і згодом передати все це глядачам. І їм це вдалося. На якусь мить усі присутні в залі немов перенеслися у вир отих подій і разом з Марією, Веронікою, Магдалиною та іншими схилилися над постаттю Христа та висловили Йому вдячність за той Дар, що Він зробив для нас.

Categories: Новини

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: