Image

Всесвітній День Молитви за сиріт

0 Comments

     Діти проекту «Мобільна робота з молоддю» проявили ініціативу влаштувати свято для дітей з центру «Соціально-психологічної реабілітації дітей Тернопільської ОДА» та дітей-сиріт які перебувають під опікою родичів.
Приурочене «Всесвітньому Дню Молитви за сиріт» свято відбулося у приміщенні «Карітас-Тернопіль». Захід розпочався з молитви, привітального слова та Божого благословення усіх дітей від директора о. Андрія Марчука.

     Учасники проекту ретельно готувались до зустрічі гостей. Власноруч приготували солодку випічку: кекси, торти, печиво, фруктові ласощі. Провели майстер-класи з декорування ваз, сумок та автомобілів з паперу.

     Хочемо, також, подякувати театр-студії «Вундеркіндер», фотографу п. Оксані та Студії Декору «Gold Apple» за створення казки та святкового настрою. Отримана цього дня радість, надовго залишиться у пам’яті цих дітей.

     Також, пам’ятаймо, що 13 листопада 2016 року українці молитимуться, щоб безумовну любов пізнала кожна дитина-сирота, незалежно від стану здоров’я чи особливостей свого розвитку.

     Долучайтесь до «Всесвітнього Дня Молитви за сиріт»! Станьте частиною цього особливого Божого плану!

[gdl_gallery title=”11111602″ width=”200″ height=”150″ galid=”1″ ]

Categories: Новини