Image

Карітас здійснив паломництво до Зарваниці для людей похилого віку.

0 Comments

5 липня 2016 р. Б. підопічні проекту «Домашня опіка» разом із директором о. Андрієм Марчуком та працівниками Карітасу – Тернопіль,  відвідали Маріїнський духовний центр у с. Зарваниця Тернопільської обл.

 Зарваниця,  добре відома християнам усього світу Чудотворною Іконою та цілющим джерелом, біля якого з’явилася Божа Матір. Так, стало традицією, здійснювати паломницьку подорож щорічно, особливо цього року, який проголошений Папою Франциском, Святим Ювілейним Роком Божого Милосердя.

Підопічні проекту разом з о. Андрієм, працівниками та волонтерами Карітасу –  Тернопіль молилися у Соборі Зарваницької Божої Матері, відбули  Сповіді та Святу Літургію, а також перейшли двері Божого Милосердя та приступили до мощей Івана Хрестителя.

Дуже шкода що не всі підопічні даного проекту можуть бути у паломництві через перешкоди здоров’я та малорухливий спосіб життя. Великою радістю для стареньких було приступити до купелі Джерела Святої Анни, а також помолитися за щасливу старість біля чудотворної ікони.

[gdl_gallery title=”Zarvanytsa_060716″ width=”210″ height=”107″ galid=”1″ ]

Categories: Новини
%d блогерам подобається це: