Image

“Козацькі забави”

0 Comments

2014-10-27У жовтні проект «Мобільна робота з молоддю» організував для дітей із багатодітних, малозабезпечених та кризових родин спортивно-патріотичні «Козацькі забави». 15-ро дітей мали змогу показати свою спритність, мужність, швидкість та кмітливість. Команди наввипередки змагалися одна з одною щоби довести свою першість.
Мета акції – привернути увагу до славного минулого нашої країни пов’язаного з українським козацтвом та заохотити дітей до здорового способу життя. Дбати про своє здоров’я і знаходити альтернативи для проведення вільного часу – одні з головних завдань при роботі із підлітками.
Беручи участь в даних заходах, спершу діти головною ціллю вважають отримати приз за першість. І вже згодом розуміють, що позитивні емоції, азарт, дружба, весело проведений час – бувають значно важливішими подарунками, аніж щось матеріальне.
Підлітки зазвичай перебувають у пошуку за гострими емоціями та враженнями, саме тому вважаємо за необхідне показати їм різноманітні шляхи як можна у конструктивний спосіб досягнути даних відчуттів. Поїздки, конкурси, змагання, творчі вечори – ці та багато інших заходів допомагають дітям проявити себе, збагатити свій внутрішній світ, відкрити для себе нові можливості.

Небайдужим є благодійний фонд «Карітас» до переселенців зі Сходу. Кожному із них, хто звернувся за даний період до нас була надана посильна допомога. Продукти харчування, одежа, медикаменти соціальна та психологічна підтримка – про ці найважливіші для життя речі намагаються подбати працівники Карітасу-Тернопіль.
Багато громадських організацій міста теж долучаються до спільної справи. Зокрема днями БФ «Карітас»,Управління освіти і науки Тернопільської міської ради та ГО «Молодіжний центр розвитку «МІСТ» провели акцію «Дружнє місто» для дітей, які приїхали з Донеччини, Луганщини, Криму, а також запрошеними буди діти Тернопільщини, батьки котрих воюють в АТО. Під час події переселенців знайомили з історією міста у формі квесту, забавляли, розважали. А батьки тим часом виготовляли обереги для дітей.
Метою заходу було організувати цікаве, пізнавальне дозвілля для дітей та батьків, створити можливості спілкування та взаємопідтримки, надати інформацію про громадські об’єднання міста, куди сім’ї можуть звертатися, та про допомогу, яку вони можуть отримати» – говорить Христина Біла, керівник ГО «Молодіжний центр розвитку «МІСТ».
В акції взяли участь майже 100 дітей. Діти відвідали Тернопільський замок, Домініканський костел,Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, Тернопільський історико-меморіальний музей політичних в’язнів та бібліотеку-музей «Літературне Тернопілля».

Categories: Новини

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: