Квест для дітей

«Мобільна робота з молоддю» провели квест для дітей соціального центру «Крок в перед », а також дітей із сімей «Внутрішньо переміщених осіб». Основною метою квесту було допомогти дітям проявити лідерські якості, організаторські задатки та навчитися у конструктивний спосіб проявляти асертивну поведінку . Квест складався із двадцяти різних завдань,виконавши які команда отримувала ключ . Та команда, що здобула більшу кількість ключів, відповідно, отримала і більшу кількість подарунків . Команди, які працювали дружно, злагоджено і чітко виконували вказівки,змогли значно швидше дійти до фінішу.
     Після завершення квесту усі зібрались навколо вогнища, щоб поділитися враженнями, цікавими моментами, захоплюючими пригодами та дійшли до спільної думки ,що гуртом, злагоджено, а не по одинці можна значно швидше досягти мети.

[gdl_gallery title=”04051701″ width=”200″ height=”150″ galid=”1″ ]

Categories: Мобільна робота з молоддю | Новини
%d блогерам подобається це: