Допомога із Чикаго
Семінар «Ефективність роботи команди»

Квест як ігрова форма навчання

Навчаючи дітей, ми дбаємо про те, аби їм це було цікаво. Саме тому у своїй роботі працівники проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні» Карітасу Тернопіль неодноразово використовують квест як ігрову форму навчання. Це захоплива, драйвова гра, яка передбачає застосування як фізичних, так і розумових зусиль, знань, кмітливості, артистичності, вияву командного духу.
16 березня працівники Карітас Тернопіль організували квест для своїх підопічних, а також для випускників інтернатних закладів із організації “Майбутнє сиріт”. Основне завдання, котре містив в собі квест – розвиток комунікативних навиків, подолання внутрішніх бар’єрів та вміння домовлятися. Діти із неабияким ентузіазмом включилася в гру і сміливо виконували складні на перший погляд завдання, адже на переможця чекав захований приз.