Image

01/10/2019

0 Comments

1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, з цієї нагоди відбулося паломництво працівників та підопічних Карітасу до Марійський Духовний Центр “Зарваниця”.
Учасниками паломництва були підопічні проектів − “Домашня опіка”, “Життя у повноті” (молодь з інвалідністю) та “Соціально-реабілітаційного центру для молоді, яка перебуває у складних життєвих обставинах”.
Працівники та підопічні проектів взяли участь у Святій літургії, яку очолив о. Andriy Marchuk, у головному Cоборі − малій базиліці Зарваницької Матері Божої.
Присутні могли скористати із святих таїн, Сповіді та Євхаристії, та у спільній молитві подякувати Господеві за всі його ласки.
Отець Андрій звернувся до усіх, із вітальним словом та закликав до живої віри в Ісуса Христа, котрий “вчора, сьогодні і навіки той самий”(Єв.13:8).
Опісля, за смачним обідом, паломники спілкувалися та насолоджувалися чудовою Зарваницькою атмосферою, яка умиротворює та наближає до Господа. Учасники проектів разом з соціальними працівниками відвідали різноманітні святині та святі місця розташовані у Марійському центрі!

Categories: Новини
%d блогерам подобається це: