Image

«Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні»

Проєкт «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні» стартував у листопаді 2017 року за підтримки Відділу соціального служіння Патріаршої курії УГКЦ та завдяки сприянню зарубіжних донорів з Німеччини, США і Канади. Програму реалізовує МБФ «Карітас України» у співпраці з регіональними Карітасами і відповідальними за соціальне служіння в архиєпархіях, єпархіях та екзархатах УГКЦ.

Мета проєкту: активізувати соціальне служіння в греко-католицьких парафіях через мотиваційні, формаційні та навчальні програми для парафіян і духовенства, а також через грантову підтримку їх та активний медіа-супровід.

Благодійний фонд «Карітас Тернопіль» впроваджує дану програму в парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, де впродовж 2017–2019 років до реалізації стратегії соціального служіння вже залучені 22 громади. Відповідно, у кожній з них було організовано по шість зустрічей, зміст яких був сформований на основі стратегії Соціального служіння УГКЦ, що включає кілька пріоритетних завдань:

  • Плекання благодійності та соціальної відповідальності.
  • Соціальне служіння для людей в потребі.
  • Інституційний розвиток та професіоналізація соціального служіння.