Квест як ігрова форма навчання
Презентація проекту «PRO_ Милосердя»

Семінар «Ефективність роботи команди»

Існує відома істина – неможливо наповнити когось, якщо ти сам не наповнений. Щоденна праця із людьми, котрі є в потребі, вимагає від працівників Карітасу чималого ресурсу. Тому керівництво фонду з особливою увагою дбає про своїх працівників і організовує для них заходи, котрі б наповнили і збагатили їх професійно та внутрішньо.
19 березня для усіх працівників Карітас Тернопіль було проведено семінар на тему «Ефективність роботи команди». Провела його коуч-тренер Катерина Вустич .Заняття проходило у жвавій, дискусійній атмосфері, що сприяло підвищенню рівня ініціативності кожного співробітника. Отримані під час тренінгу теоретичні та практичні знання основ командної взаємодії допоможуть колективу Карітас працювати ще більш злагоджено та продуктивно.
Дякуємо Катерині Вустич за те, що наповнила нас новими знаннями та додала енергії на подальшу працю.