Image

Школа щасливого материнства

0 Comments

Про проект

ArtSchool_01Проект “Школа щасливого материнства св. Анни”народився 22 грудня 2003. Головну роль у пітримці проекту відіграв саме ТБФ “КАРІТАС”, за що ми дуже дякуємо!
В 2009 році ми також підключились до роботи разом зТОГО “Центр щасливого Батьківства та Материнства”. Співпрацюємо з клубом слінгомам і групою підтримки грудного вигодовування “Смак дитинства”.
Наша мета – допомогти жінкам набути досвіду та крок за кроком ознайомити їх із усіма етапами щасливого материнства: підготування до зачаття, вагітність, пологи, грудне вигодовування, догляд за немовлям, щасливе післяпологове життя у любові, шляхом проведення лекційно-практичних занять,тренінгів, семінарів, діалогів, психо-профілактичної та фізичної підготовки. А також допомогти майбутнім татам зрозуміти цінність їхнього найбільшого і найвеличнішого завдання-бути батьком, прикладом, маяком у житті сім”ї, та навчити їх допомагати дружинам в пологах і під час догляду за малюком.

Наші завдання

Заняття молодих мам
Заняття молодих мам

[list type=”icon-ok”][li]підтримка і підготування сім”ї до народження, партнерські пологи,[/li]заохочення жінок у діяльності в клубах Школи, підтримка традицій Школи, розвитку, обміну досвідом і спілкування після пологів[li]пропаганда здорового способу життя, планування сім”ї, довгого збереження грудного вигодовування,[/li][li]підвищення престижу материнства та батьківства серед молоді України,[/li][li]поради, розради, підтримка, консультації, навчання,[/li][li]ЕКО-напрям ( природні пологи, партнерство в пологах і сім”ї, довготривале вигодовування грудьми, багаторазові підгузники, природнє виховання і планування сім”ї)[/li][/list]

У нас працюють лікар акушер-гінеколог, психотерапевт, педіатр, психолог. Свої послуги надають дитячий невролог та інструктор природнього планування сім”ї, творчий майстер. Консультують інструктор грудного годування та слінгоносіння. Додатково можна відвідувати інструктора фізкультури. Влітку заохочуємо жінок до занять у басейні.

Існує декілька напрямів в нашій роботі: в першу чергу, це конкретна інформація про підготування до і про усі 9 місяців в очікуванні Дива. А також формування правильної уяви про народження малюка,як про найщасливіший момент і дар у житті.Працюємо в напрямку позитивної психотерапії. Ми ознайомлюємо жінок із різними методиками спілкування з дитиною до і після народження з допомогою методів- музико, казко, сміхо, арт-терапії, гаптономії, позитивного самонавіювання, тілесно-орієнтованих практик.. Бажаючі можуть навчитись технік релаксації, оптимальних моделей поведінки в пологах та освоїти дихальні вправи. А найголовніше-допомагаємо їм зрозуміти, що в пологах немає місця на страх і біль, а лише на працю, розуміння свого тіла та спілкування з малюком.

Школа набула значний досвід проведення навчально-просвітницької роботи щодо природнього планування сім”ї, гармонійної вагітності, успішних партнерських пологів та грудного годування. Створена програма щодо роботи до, під час та після вагітності, з якою ви можете ознайомитись завітавши у Школу. Програма розрахована на 2 місяці навчання при відвідуванні 3 рази в тиждень.

лекції для майбутніх батьків
лекції для майбутніх батьків

За 8 років зроблено чимало- написані статті, проведені ефіри на радіо та телебаченні, відкрито вперше в Тернополі гарячу лінію грудного годування. Наші слова про те, що Сім’я – це первісна клітина суспільства, навіть цитують партії (видаючи їх за свої)… Вперше в Україні ми провели 2 аматорські фотовиставки та видали Тернопільську книгу про грудне вигодовування, а нещодавно прийняли участь у святкуванні Міжнародного тижня слінгоносіння. Сьогодні ми (акушер-гінеколог і психотерапевт), також додатково ведемо лекції у обидвох пологових будинках. Консультуємо та розраджуємо жінок які лежать із збереженням вагіності. Проводимо ряд свят (День Батька, День Матері, День Сім’ї, Тиждень сім’ї для оздоровлення сімейних стосунків, День слінгоносіння, день Грудного вигодовування, інші святкування, акції, конкурси,іт.і.).

Нещодавно за допомоги М.Окаринського, С.Надала, о.Мартина Хомів, владики В.Семенюка- затверджено для щорічного святкування 7 квітня ДЕНЬ СІМ”Ї В ОЧІКУВАННІ Д

Categories: Діяльність Карітасу

Напишіть відгук

%d блогерам подобається це: