Image

ВЕЛИКОДНЕ ПРИВІТАННЯ ДИРЕКТОРА ТБФ «КАРІТАС» О. АНДРІЯ МАРЧУКА

0 Comments

     Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.

     У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Бажаю всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого.

     Щиро вітаю вас із світлим святом, празником празників – Воскресінням Христовим! В особливий спосіб вітаю усіх бідних, одиноких, опущених, потребуючих, сиріт, хворих, а також наших дорогих благодійників, добродіїв, жертводавців та усіх, хто спричиняється до утримання нашого Дому Милосердя.

     Нехай Господь благословить Вас за відкритість ваших сердець на потреби інших, бо направду багатий не той, що більше зібрав, а той, хто більше роздав! Нехай пасхальна радість діткнеться вашого серця і скріпить його, даруючи нову надію і духовну силу. Щиро бажаю всім, щоб великоднє світло просвітило кожну душу, кожне серце, кожну домівку і родину та скріпило всіх Божим миром. Усім зичу жити як діти Воскресіння – повні живої віри і сильні Божою любов’ю.

Христос Воскрес! – Воїстину Воскрес!
Директор Тернопільського благодійного фонуду « КАРІТАС»
о. Андрій Марчук

Фото Карітас Тернопіль.

Categories: Новини
%d блогерам подобається це: