День захисту дітей
03.06.2016
Форум “Соцільного служіння УГКЦ”
21.06.2016

Відбулась ще одна гра “Квест” для дітей

Днями  спільно з дітьми та молоддю  соціального  центру ТБФ «Карітас» та  дітьми внутрішньо переміщених  осіб з СХ України  відбулася  гра « Квест».

Основним  принципом  даної гри було  об’єднання  в команди та подолання чотирьох ліній рухливих та одночасно інтелектуальних  завдань. Після проходжень всіх ліній кожна команда отримала  допоміжні знаряддя для пошуку скарбу . Але поодинці ці знаряддя лише частково допомагали  у пошуку ,тому команди об’єдналися в одну велику команду ,що і допомогло знайти скарб.

Саме така форма роботи з дітьми ефективно  засвоює почуття відповідальності за команду,почуття підтримки,згуртованість, вміння домовитись, вміння висловлювати та відстояти  свою думку, а також  нести відповідальність за прийняті рішення.

Безліч вражень, позитивні емоції, фізичне виснаження, усе це було доказом ефективно проведеного часу.

[gdl_gallery title=”kvest_130616″ width=”210″ height=”107″ galid=”1″ ]