Проект «Соціально-психологічна допомога вимушеним переселенцям з Криму та сходу України»
28.03.2015
Завітали з Вертепом
30.03.2015

Проект «Мобільна робота з молоддю»

Проект «МОБІЛЬНА ПРАЦЯ З МОЛОДДЮ В УКРАЇІ»

Намагається орієнтувати свою роботу на потенціал та ресурси молодих людей, підтримка їх, заохотити їх до активної позиції у житті.

Завдання проекту:

• Покращити соціально-психологічні компетенції дітей молоді і сімей з дітьми в складних життєвих обставинах.
  • Допомогти подолати труднощі з якими стикаються діти, молодь та сім’ї.
  • Сприяти здоровому способу життя в середовищі дітей і молоді.
  • Профілактика та впровадження комунікативної стратегії зміни поведінки дітей та молоді на більш безпечну.
  • Активізувати місцеві громади і в тому числі державні установи, діяльність яких може покращити становище потребуючих дітей і сімей.

Даний проект високоякісно і комплексно опікується дітьми і молоддю, надаючи медичну, психологічну, інформаційну та юридичну допомогу і захист.

Зустрічі для них проводяться за різноманітними тематичними напрямками:

• Психолого-педагогічний клуб (тренінги, бесіди, рольові ігри);
  • Спортивний клуб (аеробіка, хореографія, квести);
  • Клуб “Дозвілля” (табори, мандрівки, екскурсії, екологічні та благодійні заходи);
  • “Language club” (вивчення англійської, польської та німецької мови);
  • “Кухня народів світу”;
  • Арт-гуртки.
  • Батьківський клуб «Взаємодопомога»

[gdl_gallery title=”robota_z_molodiu” width=”210″ height=”107″ galid=”1″ ]